Dosje

Tikras renginių vedimas.
Dosje

Pradžia. Vilniaus universitete baigęs komunikacijos studijas likau Vilniuje, ir netrukus įsivėliau į radijo avantiūras:  trijų metų startas “Lietuje”, vėliau ypatingai ankstyvi rytai “M-1 Plius”, o po to laukė nauji iššūkiai “Radiocentre”.

Ką dar veikiu? Likusį laiką po radijo gilinausi į rinkodarą, komunikaciją bei soc. mediją, rašau reklamos scenarijus, garsinu TV anonsus, reklamas. Esu Lietuvos komunikacijos asociacijos narys.

Kaip pradėjau vesti renginius? Būnant šiose veiklose pažintis su renginiais buvo neišvengiama.  Ilgainiui su įgyta patirtimi susiformavo ir aiškūs kokybės kriterijai bei išsigrynino mano identitetas.

Koks aš? Inteligentiškas, iškalbus, sąmojingas, laisvai kalbantis keliomis užsienio kalbomis. Kiti dar sako kad ir charizmatiškas :-)

Kaip vedu renginius? Su publika bendrauju  žaismingai, bet tuo pačiu išlaikytai. Pasižymiu gražia dikcija ir turtinga, elegantiška kalba, tad lengvai įtinku išsilavinusiai publikai.  Man patinka taiklus ir rafinuotas humoras. Auditoriją moku užimti taip, kad ji jaustųsi komfortabiliai ir neįpareigojančiai. Nemėgstu nenaturalios vaidybos bei tuščių kalbų. Siekiu išlaikyti aukštą lygį, tad nesiorientuoju į primityvaus turinio žaidimus. Mano tikslas – sukurti ypatingą atmosferą ir galimybę žmonėms jaustis šventiškai ir tuo pačiu patogiai. Tad vakarui įsibėgėjus nelieka abejonių, kad šventė yra asmeniška ir jauki.

Kokia kalba vedu renginius?  Laisvai vedu anglų (C1 lygis), rusų, ir žinoma, lietuvių.

Ir dar keletas svarbių aspektų:

  • Turėdamas didelį “Know how” bagažą, galiu suteikti daug naudingos informacijos, padėsiančios tinkamai susiplanuoti šventę (techninė info, idėjos, svarbios smulkmenos, patarimai).
  • Dar svarbu pabrėžti, jog pačio renginio metu vedėjas valdo ir visus vakaro eigos procesus. Kitaip tariant  – atlieka koordinatoriaus rolę (koordinuoja restorano personalo darbą, muzikinę grupę, fotografus, etc.). Įprastai tai atlieka atskirai samdoma vestuvių planuotoja – koordinatorė.

Apibendrinant – renginio vadyba yra ne ką mažiau svarbi už paties scenarijaus išpildymą. Darni visų šių komponentų visuma tampa visapusiškai sėkmingo renginio garantu.