Dosje

Tikras renginių vedimas.
Dosje

Pradžia. Vilniaus universitete baigiau komunikacijos studijas ir likau Vilniuje Dar studijuojant įsivėliau į radijo avantiūras:  pradėjau vesti popietės laidas  radijo stotyje “Lietus”, vėliau keli metai ryto laidoje “M-1 Plius”, o po to devyneri metai “Radiocentre”.

Ką dar veikiu? Ryšiai su visuomene, socialinė medija. Rašau renginių, reklamų scenarijus, garsinu TV anonsus, reklamas. Esu Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narys.

Kaip pradėjau vesti renginius? Būnant šiose veiklose pažintis su renginiais iš esmės buvo neišvengiama.  Ilgainiui su įgyta patirtimi formavosi ir aiškūs kokybės kriterijai, identitetas.

Koks aš? Inteligentiškas, iškalbus, sąmojingas, laisvai kalbantis keliomis užsienio kalbomis.

Kaip vedu renginius? Su publika bendrauju  žaismingai, bet tuo pačiu išlaikytai. Malonus balso tembras bei išlavinta dikcija, turtinga ir elegantiška kalba, tad lengvai įtinku išsilavinusiai publikai.  Man patinka taiklus, tačiau subtilus ir situacinis humoras. Auditoriją moku užimti taip, kad ji jaustųsi komfortabiliai ir neįpareigojančiai. Nemėgstu nenatūralios vaidybos bei tuščių kalbų, šūkčiojimų. Siekiu išlaikyti aukštą lygį, tad nesiorientuoju į primityvaus turinio žaidimus. Mano tikslas – sukurti ypatingą atmosferą ir galimybę žmonėms jaustis šventiškai ir tuo pačiu – patogiai. Kiekvienos šventės metu siekiu sukurti svečiams asmenišką ir malonią atmosferą, atrakinti laisvą tarpusavio bendravimą.

Kokia kalba vedu renginius?  Laisvai vedu anglų (C1 lygis), rusų, ir žinoma, lietuvių.

Ir dar keletas svarbių aspektų:

  • Turėdamas didelį “Know how” bagažą, galiu suteikti daug naudingos informacijos, padėsiančios tinkamai susiplanuoti šventę (techninė informacija, pasirengimas, idėjos, svarbios smulkmenos, patarimai, trečiųjų šalių paslaugų rekomendacijos).
  • Dar svarbu pabrėžti, jog pačio renginio metu vedėjas valdo ir visus vakaro eigos procesus. Kitaip tariant  – atlieka koordinatoriaus funkciją (koordinuoja restorano personalo darbą, muzikinę grupę, DJ,  fotografus, etc.). Kitais atvejais tai atlieka atskirai samdoma vestuvių planuotoja – koordinatorė.

Apibendrinant – renginio vadyba yra ne ką mažiau svarbi už paties scenarijaus išpildymą. Darni visų šių komponentų visuma tampa visapusiškai sėkmingo renginio garantu.