Dosje

Tikras renginių vedimas.
Dosje

Pradžia.

Vilniaus universitete baigiau komunikacijos studijas, o po jų likau Vilniuje. Dar studijuodamas universitete, 2001 metais, įsivėliau į radijo avantiūrą:  radijo stotys “Lietus”,   “M-1 Plius”, o po  devyneri metai  “Radiocentre”, vedant laidą “Su šypsena”. Ir baigus radijo etapą, ta šypsena niekur nedingo, nes ja ir toliau galiu dalintis su Jumis renginiuose :-)

Dirbant radijuje renginiai atsirado labai natūraliai.  Iš pradžių vesti nedideli privatūs renginiai  išaugo iki įmonių renginių ir miesto švenčių. Ilgainiui renginius pradėjau vertinti jau ne kaip linksmas pramogas, tačiau kaip labai rimtą ir atsakingą, nemažai fizinių ir psichologinių pastangų reikalaujantį, darbą. Tuo pačiu, kartu su įgyta patirtimi, formavosi ir aiškūs kokybės kriterijai bei reikalavimai mano, kaip vedėjo, identitetui.

Kaip vedu renginius?

Su publika bendrauju  žaismingai, bet tuo pačiu išlaikytai. Pasižymiu maloniu balso tembru bei išlavinta dikcija ir turtinga kalba.  Man patinka taiklus, tačiau subtilus ir situacinis humoras. Auditoriją moku užimti taip, kad ji jaustųsi komfortabiliai ir neįpareigojančiai. Nemėgstu nenatūralios vaidybos bei tuščių kalbų, šūkčiojimų. Siekiu išlaikyti aukštą lygį, tad nesiorientuoju į primityvaus turinio kūrimą ir žaidimus.

Mano tikslas – sukurti ypatingą ir įsimintiną atmosferą, galimybę žmonėms jaustis šventiškai ir tuo pačiu – jaukiai. Kiekvienos šventės metu siekiu sukurti svečiams asmenišką ir malonią atmosferą, įgalinti laisvą tarpusavio bendravimą. Kalbu keliomis užsienio kalbomis (EN, RU), todėl nemaža dalis renginių būna skirtų tarptautinei publikai.

Turėdamas didelį “Know how” bagažą,  galiu suteikti daug naudingos informacijos, padėsiančios tinkamai susiplanuoti šventę (techninė informacija, pasirengimas, idėjos, svarbios smulkmenos, patarimai, trečiųjų šalių paslaugų rekomendacijos).

Tuo pačiu svarbu pabrėžti, jog renginio metu vedėjas ne tik įgyvendina su užsakovu aptartą programą, bet ir valdo visus vakaro eigos procesus. Kitaip tariant  – atlieka koordinatoriaus, savotiško renginio dirigento, funkciją (kuruoja restorano personalo darbą, muzikos grupę, DJ,  fotografus, etc.). Kitais atvejais tai atlieka atskirai samdoma vestuvių planuotoja – koordinatorė.

Iki susitikimo Jūsų šventėje!